(Фотогалерея заходів до 200 - річчя Т. Г. Шевченка)
Черпаєм правду в твоєму слові!
І вберегли ми для внуків наших
Вкраїнську пісню, вкраїнську мову!»
М. Дубецький
Крізь роки, скільки б не минуло, нас кличе звитяжне, пристрасне слово Т.Г. Шевченка. Нас зворушують, ніби про нас написані, рядки його величних творів, і надихають його картини. У кожного – свій Шевченко, бо всяк вибирає в його спадщині те, що йому найближче. Всяк бере у Шевченка стільки, скільки здужа. Всяк пише про нього так, як може. А сам Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний.
Душа століть живе у слові...
Шевченківське свято в районній бібліотеці
"У кожного своя доля і свій шлях широкий..."
|
Літературно - музична година
"Як хліб насущний , як молитва
Тараса вічний заповіт"
(Спільний захід бібліотек Бондарівської сільської ради)
(Спільний захід бібліотек Бондарівської сільської ради)
Доля відвела поетові лише 47 років життя і 25 із них він провів у кріпосній неволі, 10 – у тюрмах та на засланні, а решту майже постійно поневірявся під «недремним» жандармським оком, воював із нестатками й нуждою та самотній помирав у казенній комірчині, не здійснивши навіть природної людської мрії про сімейний затишок у власному куточку, хоча на протязі всього життя він кохав і був коханим...
Голос Шевченка завжди був, є і залишається голосом мудрого друга, яскравим прикладом незламності людини, життя якої окрилене благородною метою визволення від національного і соціального гніту, боротьбою за щастя всіх людей.
І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім"я!
МОЛОДЦІ!!!!!ТАК ТРИМАТИ,
ОтветитьУдалить