вторник, 12 марта 2019 г.

Тарас вічний і величний!

Навесні, коли тануть сніги 
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам'ять        Шевченка!        Плине час, як стрімкі води сивого Дніпра, минають роки, десятиліття, століття… Але ніколи не згасне в пам’яті глибока шана до геніїв, що віддали свій талант Батьківщині. Яскраво вирізняється серед них – Тарас Григорович Шевченко, ім’я якого стало символом нашого народу. 

       Де б сьогодні у світі не були українці — Шевченко з нами. Він з нами на фронті, на робочих місцях, у школах і університетах. Адже Тарас Шевченко приклад вільної людини, сила якої може перевертати цілі імперії зсередини, використовуючи наполегливу працю і правду. Приклад того, що походження і соціальний статус — не причина для відмовок перед найнебезпечнішими викликами. 

      9 березня 2019 року всі укранці відзначали 205 річницю від дня народження нашого національного генія і пророка, духовного батька українства - Тараса Григоровича Шевченка. 

        На честь цієї визначної дати в нашій книгозбірні вже тиждень поспіль діє і привертає до себе увагу розгорнута книжкова виставка «Тарас вічний і величний».

       Наші користувачі цікавились Шевченком – поетом, Шевченком - художником, його складною тернистою долею, відкривали для себе цікаві факти з життя та творчості великого Кобзаря і висловлювали думки про те, що зараз в Україні  багато людей, які своїми діями наслідують Кобзаря, а його пророчі слова сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальні.Ми не забули тебе, Тарасе,
Черпаєм правду в твоєму слові,
І вберегли ми для внуків наших

Вкраїнську пісню, вкраїнську мову!

1 комментарий:

  1. приємна інформація тут, я хотів би поділитися з вами всім своїм досвідом, намагаючись отримати позику для розширення мого бізнесу з одягу тут, в Малайзії. моєму бізнесу було дуже важко піти через мою маленьку короткочасну хворобу, тоді, коли я зцілився, мені знадобився фонд, щоб створити його знову, щоб я почав, тому я натрапив на містера Бенджаміна, позикового консультанта в службі фінансування, він запитав мене мого бізнес-проекту, і я сказав йому, що вже маю один, і мені просто потрібна позика в 200000,00 доларів, він дав мені форму для заповнення, і я також зробив запит у мене про дійсне посвідчення особи через кілька днів, коли вони здійснили переказ, і моя позика була надана. Я дуже хочу оцінити їх зусилля, а також спробувати донести це до тих, хто шукає ділові позики чи інші фінансові питання, щоб зв’язатися з паном Бенджаміном електронною поштою: 247officedept@gmail.com, він також доступний за контактом WhatsApp: + 1-9893943740.

    ОтветитьУдалить

Надіслати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментаря.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!