понедельник, 27 апреля 2015 г.

"За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!"

      Що означає бути українським патріотом сьогодні?
  По-перше – бути свідомим, освіченим громадянином України, піклуватися про інтереси та історичну долю країни, її міжнародний авторитет.
      По-друге – з повагою ставитись до історичного минулого українського народу, до його мови, традицій, звичаїв і обрядів, до героїчних подвигів предків, берегти пам’ять про них. Адже героїзм є найвищим критерієм українського патріотизму і національної свідомості.
     По-третє – палко любити Україну, виявляти готовність заради неї на самопожертву, самовіддано захищати її від зовнішніх та внутрішніх ворогів, сумлінно працювати для примноження здобутків української економіки, науки, культури і спорту.
      Саме з метою виховання патріотизму молодого покоління районною бібліотекою ім. М. Сингаївського спільно з місцевим краєзнавчим музеєм була організована година мужності для учнівської молоді міста "За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!".

                 
       
      На захід були запрошені наші земляки:  Віталій Науменко  - волонтер, очільник благодійного фонду, який неодноразово перебував в зоні АТО, учасник бойових дій на Сході України - Владислав Ковальчук та керівник Коростенської самооборони -  Анатолій  Лазаренко.

Анатолій Лазаренко
Владислав Ковальчук
                                                   
Віталій Науменко


                                                                           
        Надали урочистості цій зустрічі рукотворні прапори військового капелана Ореста Кареліна, які були представлені працівниками місцевого краєзнавчого музею. Ці прапори Орест Карелін створює власноруч зі своєю дружиною для українських батальйонів, які перебувають в зоні АТО.  Приємною несподіванкою став приїзд самого капелана, який дуже зацікавив присутніх  розповіддю про свою діяльність та про  будні  воїнів в зоні АТО.

Військовий капелан Орест Карелін


      Минуле завжди пов'язане  із сучасним: сучасне стає історією та вічно житиме у живому серці нашого великого українського народу, що є прикладом самопосвяти, віри і боротьби. І ми повинні завжди пам'ятати, що   патріотизм – це не просто повага до Батьківщини і обов'язок перед нею. Патріотизм – це велика любов до землі, по якій ходять наші діти...


Комментариев нет:

Отправить комментарий

Надіслати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментаря.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!