среда, 26 августа 2015 г.

З Днем народження, Україно!


На сонячно - блакитних  прапорах
Зоріють гасла віри і свободи!
На вишитих  вкраїнських  рушниках
Правічний оберіг мого народу!

      В ці серпневі дні вся наша країна житньо - волошкова від синьо - жовтих знамен та  барвиста - від духмяних квітів та вишиванок, адже 24 серпня - День народження нашої України - День Незалежності!!! Це не просто День народження держави, це свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь, які з любов’ю творили і плекали українську націю, самостійну державу, мужньо боролися і борються за її майбутнє.
         24 річницю Незалежності  Коростенщина відмічала в мальовничому куточку нашого району - в селі Білка. Білківська громада дуже гостинно приймала гостей: навколо будинку культури були розміщені виставки рушників, вишиванок, предметів старовинного ужитку, знаряддя праці наших предків і т.д.
      Районною бібліотекою спільно з бібліотекарем Білківської сільської бібліотеки  була представлена книжкова виставка  "Незалежна і єдина будь навіки, Україна!". Також працівниками нашої бібліотеки був підготовлений слайд - супровід до сценарію загальнорайонної урочистої частини та концерту до Дня Незалежності України, який проходив в затишному залі місцевого будинку культури. 

                       

        Ми, українці. - сильна самобутня нація, яку не зламали багатовікові пута. Україна в кожному колосочку, в кожній квіточці, краплинці роси, в кожному поруху гілки, щебеті пташок, шепоті струмка… Її не можна не любити, нею не можна не захоплюватися, за неї варто боротися! Сьогодні про нашу державу, яку ще так недавно часто плутали з Росією, знають в усьому світі. На велику повагу і захоплення заслуговує народ, який прагне утвердити європейські цінності і зі зброєю в руках боронить свою незалежність. В цей неспокійний для держави час, коли на Сході лунають постріли, кожен з нас своєю щоденною працею вносить посильний вклад в ім'я миру і спокою на нашій землі. Ось і працівники районної бібліотеки під час проведення свята до 24 річниці Незалежності України провели акцію по збору коштів для воїнів АТО,  в ході якої всім присутнім було запропоновано придбати виготовлені власноруч бібліотечними працівниками віночки із бісера з синьо - жовтими стрічками. Кошти збирались в спеціальну скриньку і були передані на лікування воїнів 95 - ї бригади.На нашій Україні і небо голубіше,
На нашій Україні і сонце на тепло!
На нашій Україні молитва найсвятіша
І пісня солов'їна в вишневому садку!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Надіслати коментар

Ви хочете залишити коментар, але не знаєте, ЯК? Дуже просто!
- Натисніть на стрілку поруч з віконцем Підпис коментаря.
- Виберіть Ім'я / URL. (Ніхто не любить анонімів!)
- Наберіть своє ім'я, рядок URL можете залишити порожнім.
- Натисніть Продовжити
- У віконці коментаря напишіть те, що хотіли і натисніть "Надіслати коментар"! Дякуємо!